MODA

Calvin Klein İlkbahar 2024 kampanya yüzü: "Kendall Jenner"

Kendall Jenner, Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın koleksiyonu kampanya çekimleri için kamera karşısına geçti...

Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın giyim kampanyası Kendall Jenner ile tanıtıldı. Uzun zamandır markanın elçisi olan Jenner, Calvin Klein'ın İlkbahar kadın giyim koleksiyonundaki sofistike ve çabasız tutkuyu öne çıkarıyor.

Kendall Jenner, Calvin Klein İlkbahar 2024 kadın koleksiyonu kampanya çekimleri için kamera karşısına geçti.

MERT ALAŞ - KENDALL JENNER 

CALVIN KLEIN İLKBAHAR 2024 KADIN GİYİM KAMPANYASI YÜZÜ KENDALL JENNER OLDU 

Mert Alaş’ın kadrajından yansıyan kampanyada, uzun zamandır marka elçisi olan Kendall Jenner, Calvin Klein'ın İlkbahar kadın giyim koleksiyonundaki sofistike ve çabasız tutkuyu öne çıkarıyor.

KENDALL JENNER 

Yeni rahat trençkot, yumuşak dökümlü silueti ve ilkbahar boyunca yerini koruyacak yüksek stil için tasarlanmış akışkan kumaşıyla sezonu tanımlıyor.

CALVIN KLEIN - KENDALL JENNER 

Esnek blazer ve birlikte kombinleyebileceğiniz esnek geniş paça pantolon ile zarif ve modern bir siluete merhaba deyin. Günün her anına uyum sağlayan askılı deri çapraz çanta, deri yapısıyla zamansız şıklığı geceye taşıyor. Koleksiyonunun zamansız, rafine stilleri, markanın modern minimalizme ikonik yaklaşımını tüm kategorilerde gözler önüne seriyor.

EMMANUELLE ALT - KENDALL JENNER 

Calvin Klein İlkbahar 2024 kampanyası, kültürün öncülerini bireysel portreler aracılığıyla keşfetmeye devam ediyor. Bu kareler, özgünlükleri vurgulandığı ve kendine güvenin keşfedildiği hikayelerle Calvin Klein yaşam tarzının tüm yönlerini sergiliyor. 

KAMPANYA BİLGİLERİ: 

Yönetmen ve fotoğrafçı: Mert Alaş 

Stilist: Emmanuelle Alt

 Editoryal Kredi

Calvin Klein

Sosyal Medya: @calvinklein