banner101

ARZU SABANCI, A DAY OF FASHION BY ALALUXA'DA!

Arzu Sabancı ile kadın girişimciliğinden modaya, sosyal sorumluluk projelerinden sanat koleksiyonlarına geniş kapsamlı konulara değinildi.

ARZU SABANCI'DAN A DAY OF FASHION BY ALALUXA'DA İLHAM VEREN FİKİRLER 

Markalaşma yönünde ilerleyen kadınların hayatındaki başarısını desteklemek için Ayşegül Tuncer tarafından kurulan platform Alaluxa’nın A Day of Fashion by Alaluxa etkinliği Raffles Otel’de gerçekleşti. 

SABANCI, YAKLAŞIK 240 KADIN GİRİŞİMCİYE KONUŞMA YAPTI

Alışveriş şenliğinin yanı sıra iş hayatının önde gelen kadın girisimcilerinden Arzu Sabancı ‘iş hayatında ilham verecek fikirler hakkında’ yaklaşık 240 kadın girişimciye konuşma yaptı.

Gerçekleşen sohbette;Arzu Sabancı ile kadın girişimciliğinden modaya, sosyal sorumluluk projelerinden sanat koleksiyonlarına geniş kapsamlı konulara değinildi. Sosyal medyadaki başarısı ve tekstil ile ilk tanışmasını da derinlemesine anlatan Sabancı, Epos7’deki kültür ve sanat faaliyetlerine de konuşmasında yer verdi..

 A Day of Fashion by Alaluxa etkinliğine Revna Demirören, Berrin Zorlu, ıl Reçber, Begüm Özer, Beyhan Bağış, Burcu Şendir, Gamze Cizreli, Zeynep Toker, Beste Yurttaş, Sibel Kerimoğlu, Petek Ertüre ve Nur Yerlitaş gibi cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimleri katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87