banner101

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜLERİ MUTFAĞA GİRDİ

Samsung Electronics Türkiye, Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediği keyifli bir organizasyonla misafirlerini ağırladı.

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜLERİ MUTFAĞA GİRDİ

Samsung Electronics Türkiye, Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediği keyifli bir organizasyonla misafirlerini ağırladı. Yemek yazarı Sedef İybar’ın şefliğinde gerçekleşen lezzet buluşmasında ve cemiyet dünyasından birçok isim bir araya gelerek yeteneklerini bu kez de mutfakta gösterdiler. 

DAVETTE EĞLENCELİ ANLAR YAŞANDI

Samsung Electronics Türkiye önceki gün yemek yazarı ve danışman Sedef İybar ile; Samsung ürünlerinin kullanıldığı MSA mutfağında yemek atölyesi düzenledi. Aralarında Ahmet Etikan, Ayşegül Dinçkök, Güliz Onursal, Sanem Oktar, Sema Güral Sürmeli, Sinan Öncel, Zeynep Madra, Ceylan Çapa, Şahika Ercümen gibi isimlerin olduğu konuklar mutfağa girdi ve Sedef İybar’ın sonbahara özel tariflerini hazırladı. 

Misafirler arasında bulunan Demet Akbağ yaptığı esprilerle davetlilere eğlenceli anlar yaşattı ve kahkahaların yükseldiği, lezzet ve sohbetin buluştuğu etkinlik keyifli bir akşama dönüştü. Etkinliğin eğlenceli fotoğrafları #SamsunglaSedefliMutfak etiketi ile sosyal medyada da paylaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 03:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87