banner101

EZRA - TUBA ÇETİN'İN YENİ KOLEKSİYONUNA ÖZEL DEFİLE

Bağımsız tasarımları ile her zaman sınırları zorlayan yenilikçi Ezra Tuba Harvey Nichols'da gerçekleşen sunum, izleyenleri büyüledi.

EZRA TUBA GÜÇLÜ TASARIMLARI İLE HARVEY NICHOLS’TA MODASEVERLER İLE BULUŞTU

Bağımsız tasarımları ile her zaman sınırları zorlayan yenilikçi Ezra Tuba Harvey Nichols’da benzersiz bir moda şovuna imza attı. Stil ve yaratıcılığın önplanda olduğu koleksiyon, moda severlerden tam not aldı.

ÜNLÜ HANIMLAR, EZRA - TUBA'YA  KIŞ DEFİLESİNDE  YALNIZ BIRAKMADILAR

Harvey Nichols ev sahipliğinde gerçekleşen muhteşem defileye; iş, sanat ve cemiyet hayatından Demet Sabancı, Zafer Kozanoğlu, Burcu Şendir, Meltem Demir, Sema Basa, Mahbube Gürkan, Nuray Fenercioğlu gibi isimler katıldı.
İlhamını, her zaman yürünmeyen yollarda yürüyen, güçlü kadınlardan alan Ezra Tuba, Kış 2018-19 koleksiyonunda da detaylarda gizli şıklığı önplana çıkartıyor. Sürdürülebilir ve doğa dostu kumaş kullanımları ile yenilikçi tavrını ortaya koyuyor.

Ezra ve Tuba’nın Cumhuriyet kadınlarının cesur ve bilge yolculuğunu yansıttıkları “Ayın Altındaki Güzellik” koleksiyonunda 1920’lerin detayları günümüze uyarlanıyor ve her ürün o günün cesur kadınlarının ruhunun detaylarını taşıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 03:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87