banner101

Işıl Reçber, Okan Tower Miami'yi Özel Bir Davetle Tanıttı

Okan Tower Miami by Hilton’un tanıtımı, geçtiğimiz gün Les Ottomans Hotel’de, Işıl Reçber’in ev sahipliğinde düzenlenen özel bir davet ile gerçekleştirildi.

Işıl Reçber, Okan Tower Miami'yi Özel Bir Davetle Tanıttı

Dünyanın parlayan yıldızı Miami’nin kalbinde yükselen Okan Tower Miami by Hilton’un tanıtımı, geçtiğimiz gün Les Ottomans Hotel’de, Işıl Reçber’in ev sahipliğinde düzenlenen özel bir davet ile gerçekleştirildi. Davete iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim katıldı.

"YURTDIŞINDA YATIRIM YAPMAK İÇİN MIAMI OLDUKÇA MANTIKLI BİR LOKASYON"

Okan Holding tarafından yaklaşık 300 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen ve ABD’de bir Türk firmasının hayata geçireceği en büyük proje olma özelliği taşıyan Okan Tower Miami’yi cemiyet hayatının ünlü isimlerine Işıl Reçber tanıttı. Geçtiğimiz gün  Les Ottomans Hotel’de gerçekleşen özel davet, Okan Tower yönetimi tarafından yapılan giriş konuşması ve projeyi tanıtan 15 dakikalık sunum ile başladı.

Miami’yi yakından tanıyan simalardan olan Işıl Reçber: “Yurtdışında yatırım yapmak için Miami oldukça mantıklı bir lokasyon ve Okan Tower Miami projesi de yatırımın geri dönüşü noktasında oldukça dikkat çekici bir proje. Üstelik projeyi oturmak için değerlendirmek isteyenler de lüx yaşama uygun fiyatlarla ulaşma imkanı yakalayabiliyor.“ sözleriyle projeye olan beğenisini ifade etti.

DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZI MIAMI'DE DEV BİR PROJE HAYATA GEÇİYOR 

Okan Development Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Fesli ise Okan Holding hakkında bilgi verdikten sonra proje ilgili şunları söyledi: “ABD’nin nüfus bazında en büyük 3. eyaleti olan Florida’da ve ABD’nin en büyük 7. kenti olan Miami’de dev bir proje hayata geçiriyoruz. Yaklaşık 300 milyon dolarlık yatırımla yükselen Okan Tower Miami by Hilton, gerek konumuyla gerekse sunduğu yüksek yaşam kalitesi ve uygun satın alma imkânlarıyla bölgenin parmakla gösterilen projelerinin başında geliyor” diye konuştu.

Projenin tanıtımının ardından öğle yemeği ile devam eden ve İsmet Alpagut, Bahar Şer, Nergis Pekuysal, Neslişah Alkoçlar, Nefise Karatay, Jülide Ateş, Fatoş Mildon, Begüm Tacir, Çağla Bostancı, Alize Tansever, Ayşe Yıldız, Senem Taşkın, Arzu Kurt, Fulya Nayman, Nuray Karalar, Nilgün Dilek, Esra Tekgöz, Nermin Seig, Esra Üstünkaya gibi tanınmış isimlerin katıldığı davette renkli ve keyifli anlar yaşandı.

Dünyanın parlayan yıldızı Miami’de, şehir merkezinin tam orta noktasında 70 katı ile yükselen Okan Tower Miami, stüdyo dairelerden penthouse dairelere kadar 45m² ile 250m² arasında değişen, her katından ve her dairesinden nefes kesici okyanus ve şehir manzarasına sahip, balkonlu ve teraslı daireleri ile şehrin silüetine yeni bir çizgi katmaya hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 04:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87