banner101

MARKA KONFERANSI, GALA PARTİ İLE SONA ERDİ

MARKA Konferansı, İş ve Kültür-Sanat Dünyasının Yıldız İsimlerinin Katıldığı Gala Partisi ile Sona Erdi

MARKA KONFERANSI, GALA PARTİ İLE SONA ERDİ

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda 12-13 Aralık’ta düzenlediği MARKA 2018 Konferansı, Ulus 29’da düzenlenen Gala Partisi ile sona erdi.

İSTANBUL'DA 'MARKA' RÜZGARI ESTİ

Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör, “19. yılımızı her yıl olduğu gibi gala partimiz ile tamamladık. İstanbul’da 2 gün boyunca MARKA rüzgarı estirerek, iş dünyası için yol haritası çizdik. 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilen konferans, 19'uncu yılında da katılımcılara kazandırdığı bilgi, ilham, fikir ve ortak paylaşımla unutamayacakları bir deneyim yaşattı” diye söyledi.

YILDIZ İSİMLERLE GALA PARTİSİ

İş ve kültür-sanat dünyasının yoğun ilgi gösterdiği davete katılanlar arasında yer alan isimler şu şekilde: “Bergüzar Korel, Yalın, Ersin Kayalar, Siren Ertan, Mişel – Esra Kohen, Sedef -Mehmet Ali Karamehmet, Yöntem İnanç, Mine Bahadır, Ateş İnce, Dario Turovelzky, Ahmet Dördüncü, Şahika Ercümen, Kaan Sekban, Mine – Erhan Boysanoğlu, Efsun Erkılıç, Refik Anadol, Harika Güral, Emir Bahadır, Jülide Ateş, Roland Mouret, Stephen James"

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 03:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87