banner101

SWAY HOTELS X-CLASS'LA MUHTEŞEM SEZON AÇILIŞI

Palandöken’in gözdesi Sway Hotels, “X-Class Winter Season Opening” partisiyle hafta sonu kış sezonunu açtı. 

SWAY HOTELS X-CLASS'LA MUHTEŞEM SEZON AÇILIŞI

Palandöken’in gözdesi Sway Hotels, “X-Class Winter Season Openingpartisiyle hafta sonu kış sezonunu açtı. 

SWAY HOTELS X-CLASS'LA SEZONU AÇTI

Mercedes Benz X-Class’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen açılışta otelin genç patronu Berke Dikmen ev sahiplğinde gerçekleşen açılış davetine cemiyet ve dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra, sanat dünyası, TV ekranlarının ünlü isimleri ve sosyal medya fenomenleri de katılarak muhteşem bir hafta sonunu geride bıraktılar.

BENGÜ BEKER VE BARAN BAYRAKTAR CANLI PERFORMANSLARIYLA DAVETLİLERE UNUTULMAZ GECE YAŞATTILAR

Whiz Experience Designers’ın organizasyonunda, Türkiye’nin en prestijli kış oteli Sway Hotels’de gerçekleştirilen etkinlikte, İstanbul gece hayatının nabzını tutan sanatçılar performanslarıyla davetlilere keyifli anlar yaşattılar. Sway Hotels’in yenilenen Aprés Ski X-teras barında Bengü Beker ve Baran Bayraktar canlı performanslarıyla unutulmaz iki geceye imza atarken; Tai the Percussionist, DJ Can Hatipoğlu ve DJ Tankut Karakurt eğlencenin zirveye çıktığı partileri ateşlediler. 

MEŞALELİ KAYAK GÖSTERİSİ MİSAFİRLERİN İLGİ OLDAĞI OLDU

Ayrıca bir Sway Hotels klasiği haline gelen kayak hocalarının gerçekleştirdiği meşaleli kayak gösterisi misafirlerin büyük beğenisini topladı. Müzik ve eğlencenin yanı sıra, kendileri için özel olarak hazırlanan workshoplarla spor, sağlık ve güzellik deneyimlerinin tadını çıkaran misafirler kış sezonuna bomba gibi bir başlangıç yaptılar.

X-Class Winter Season Opening'e katılan isimler arasında Selim-Eda Kosif, Metin-Aslı Şen, İzzet-Didem Antebi, Enver-İpek Varol, Alper-Esen Ziyal, Javier-Hilal Kosif Piles, Ece Dikmen, Sıla Öztürk, Hakan Kosif, Hakan Akar, Elvan Tığlıoğlu, Meltem Gökhan, Nuri-Dicle Öztaşkın, Begüm Özer, Serdar-Pınar Hotiç, Kerem-Aslı Hotiç Türker, Şahika Ercüman, Barış-Yelda Tezmen, Semih Özge Sender,  ıl Otruş, Murat-Zeynep Dayıoğlu, Ivana Sert,Çiğdem Batur, Burcu Binici, Ekin Türkmen ve Akasya Asıltürkmen vardı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 03:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87