banner101

The Bodrum Edition’dan Muhteşem Bir Açılış

Ian Schrager ve Marriott iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava keyifli bir etkinlikle sezonu açtı.

The Bodrum Edition’dan Muhteşem Bir Açılış

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum Edition’ın imza restoranı BRAVA keyifli bir etkinlikle sezonu açtı. 2018 yılının en merak edilen restoranlarından biri olan Brava, açık hava konsepti ve Latin ve Akdeniz mutfağı ile sofistike bir deneyim sunuyor.

THE BODRUM EDITION'IN AÇILIŞINA ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ 

Geçtiğimiz gün gerçekleşen açılış, Fransız su balesi grubu Aqualilies’in performansıyla başladı, misafirlerin Brava’ya geçmesi ile devam eden açılışta misafirlere Uninvited Jazz Band grubunun canlı müzik performansı eşlik etti. Eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar, BRAVA'da yaşanan deneyimin bir uzantısı olan gece kulübü Discetto’da, DJ Uğurcan Kaya’nın performansı ile devam etti.

The Bodrum Edition’ın imza restoranı BRAVA’nın açılışına katılan isimler arasında Süleyman-Ahu Orakçıoğlu, Heves Ekinci, Akın-Gülin Öngör, Aytek-Gözde Şavkan, Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Nil Bentürk Uyguner, Burak Uygunger, Çiğdem Kayalı Kaya-Uğurcan Kaya vardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87