banner101

Ünlü işadamının Eskişehir kaçamağı

Feryal Gülman'la boşanma davası devam eden ünlü işadamı Kemal Gülman, Eskişehir'de genç bir kadınla otelde sabah kahvaltısı yaparken sadece HT KULÜP objektifine yansıdı

Ünlü işadamının Eskişehir kaçamağı

Gülman Group’un patronu Kemal Gülman’la 21 yıllık eşi Feryal Gülman, 2013'te karşılıklı boşanma davası açmıştı. Feryal Gülman, kendisini 22 yaşında genç bir kızla aldattığını iddia ederek Kemal Gülman’dan 200 milyon lira tazminat istemişti. Mal tasfiyesi davaları da açan Feryal Gülman, kendisi için aylık 200 bin lira, oğlu içinse aylık 25 bin lira nafaka talep ettmişti. Bu arada Kemal Gülman, eşinin açtığı 200 milyon liralık davaya karşılık 500 bin lira tazminat istemli boşanma davası açtı. İşadamı, başka bir kadınla yaşadığı iddiasını ise o dönem red etmişti. Ancak, geçtiğimiz gün Kemal Gülman'ı Eskişehir Abacı Otel'de bir kadınla baş başa kahvaltı ederken sadece HT KULÜP yakaladı. Akşam otelde kaldıkları bilinen Gülman ve genç arkadaşı, sabahın erken saatlerinde otelde kahvaltı yaptıktan sonra Eskişehir'in sakin mekanlarında gezerek hafta sonunun tatilin tadını çıkardılar.

Yasal Bilgilendirme

Bu haber htkulup.com haber sitesinden alıntı yapılarak yayınlanmıştır. haberchannel.com editörleri bu habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriğinden hukuken ilgili site sorumludur.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 04:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslıhan Keskin
Aslıhan Keskin - 3 ay Önce

Adamın kadından büyük kızı yada oğlu vardır

SIRADAKİ HABER

banner87