banner101

AZKA OTEL'E ÖDÜL YAĞMURU

Kaya, ''İki kardeş halkın teveccühü ile aldığımız bu ödülü bizi tercih eden değerli misafirlerimize armağan ediyorum" dedi.

AZKA OTEL'E ÖDÜL YAĞMURU

Geçtiğimiz günlerde Altın Marka Ödülleri'nden iki ödülle dönen Azka Otel ve Bülent Kaya, 24 saat geçmeden ödülleri üçledi.

YİRMİ DÖRT SAATTE ÜÇÜNCÜ ÖDÜL

Geçtiğimiz günlerde Hilton Bomonti Convetion Center'de gerçekleşen törende 2 farklı kategoride Altın Marka Ödülü alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Azka Otel ve Bülent Kaya, Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri'nde de ''Yılın Turizm Yatırımcısı'' seçildi.

"REKABET NE KADAR ARTARSA, HİZMET OLGUSU VE KALİTESİ DE AYNI ORANDA ARTAR"

''İki kardeş halkın teveccühü ile aldığımız bu ödülü bizi tercih eden değerli misafirlerimize armağan ediyorum. Özellikle geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz bir çok projeler, sektördeki rakiplerimizi de yeni ve farklı hizmet arayışlarına sevk etti. Bu bizim için büyük bir gurur. Sektöre yön vermek Azka Otel'in temel prensipleri arasında yer alan bir olgu. Rekabet ne kadar artarsa, hizmet olgusu ve kalitesi de aynı oranda artar. Sonuçta kazanan tüketici, kazanan ekonomi, kazanan kalite olur. Bizi bu ödüle layık görenlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.'' diye söyledi.

Ödülünü teslim alırken Bülent Kaya, "2019 yılında da yatırımlarının artarak devam edeceğini" dile getirdi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87