banner101

'Celestyal Crystal', Kuşadası'na İlk Seferini Gerçekleştirdi

Kuşadası'na, bu yıl ilk seferini gerçekleştiren Malta bayraklı kruvaziyer gemisi 'Celestyal Crystal', çoğunluğu ABD'li ve İngiliz, toplam 620 turist getirdi.

'Celestyal Crystal', Kuşadası'na İlk Seferini Gerçekleştirdi

Aydın'ın Kuşadası ilçesine, bu yıl ilk seferini gerçekleştiren Malta bayraklı kruvaziyer gemisi 'Celestyal Crystal', çoğunluğu ABD'li ve İngiliz, toplam 620 turist getirdi.

KUŞADASI'NA ABD'Lİ VE İNGİLİZ 620 TURİST GELDİ 

Bugün saat 09.30 sıralarında 620 yolcu ve 389 mürettebatıyla Kuşadası Ege Port Limanı'na yanaşan gemiden inen ABD'li ve İngiliz turistler, İzmir'in Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi turlarına katıldı. Tur programına katılmayan yolcular Kuşadası çarşılarına yöneldi.

'CELESTYAL CRYSTAL' GEMİSİ 2019 SEZONU BOYUNCA 40 SEFER DÜZENLEYECEK 

Ege Port Genel Müdürü Aziz Güngör, "'Malta bayraklı 'Celestyal Crystal' adlı yolcu gemisi 2019 sezonu boyunca 40 sefer düzenleyerek, yaklaşık 36 bin turisti Kuşadası'na getirecek. Geçen Şubat ayından bugüne kadar 14 gemi ile 13 bin 750 yolcu getirdik. Kuşadası Ege Port Limanı'na düzenli seferlerini gerçekleştiren Celestyal Cruise firmasının dışında 35 büyük Amerikan gemisi Kuşadası'na sefer düzenleyecek" dedi.

Yunanistan'ın Girit Adası'ndan gelen kruvaziyer gemisinin bugün akşam saatlerinde, Pire Limanı'na gitmek üzere Kuşadası Limanı'ndan ayrılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87