banner101

NEW YORK BORSASI’NIN KAPANIŞ GONGUNU JAN ZIJDERVELTD ÇALDI

New York Borsası, önceki gün 70 ülkede milyonlarca temsilcisi bulunan Avon’un CEO’su Jan Zijderveld’i ağırladı.

NEW YORK BORSASI’NIN KAPANIŞ GONGUNU  JAN ZIJDERVELTD ÇALDI

New York Borsası, önceki gün 70 ülkede milyonlarca temsilcisi bulunan Avon’un CEO’su Jan Zijderveld’i ağırladı. Zijderveld, markanın 133’üncü yılı kutlaması şerefine, borsanın kapanış gongunu çaldı.

NEW YORK BORSASI’NIN KAPANIŞ GONGUNU  JAN ZIJDERVELTD ÇALDI

David H.McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, 133’üncü yılını kutluyor. Tüm dünyada kadınların ekonomik kalkınmasına olanak sağlayan ve yaşama güzellik katan Avon, yıldönümü şerefine New York Borsası’nda bir kutlama yaptı.

"MİLYONLARCA KADININ YAŞAMINA GÜZELLİK KATIYORUZ"

Markanın CEO’su Jan Zijderveld, kutlamanın ardından borsanın kapanış gongunu çaldı. Zijderveld; “Avon olarak 133 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden ve her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyoruz.” şeklinde konuştu.

'AVON' TÜRK KADINLARININ HAYATLARINI GÜZELLEŞTİRİYOR

Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri olan Avon, 1993 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. 26 yıldır Türk kadınlarının en çok tercih ettiği kozmetik markalarından biri olan Avon, sadece ürünleriyle değil, kazanç fırsatlarıyla da Türk kadınlarının hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87