banner101

ÖN ÖDEMELİ KARTIN HAYATINIZA KATACAĞI 5 DEĞER

İstatistiklere göre Türkiye'de 63.9 milyon kredi kartı ve 135.9 milyon banka kartı bulunuyor.

ÖN ÖDEMELİ KARTIN HAYATINIZA KATACAĞI 5 DEĞER

İstatistiklere göre Türkiye'de 63.9 milyon kredi kartı ve 135.9 milyon banka kartı bulunuyor.  Aslında tüketici için alternatifler bunlardan ibaret değil. Ön ödemeli kartlar diğer 2 kartla yapabileceğiniz tüm işlemleri tek bir kartta buluşturuyor. Hem tasarrufu destekliyor hem de yurt içi veyurt dışı online alışverişlerinde ve para çekme işlemlerinde güvenle kullanılabiliyor. TurkishBank Bireysel Bankacılık Direktörü Berrin Cankay ‘a göre ön ödemeli kart hizmetinin tüketicilerin hayatına kattığı beş önemli değer!

TASARRUF DESTEKLER

Ön ödemeli kart sayesinde aylık olarak yapacağınız harcama tutarını belirleyip kartınıza önceden yükleyerek, ay başında ödemelerinizi ve bütçenizi planlayabilirsiniz. Böylece harcama limitinizi belirler ve bütçenizi bir disiplin içerisinde yönetebilirsiniz.

4 FARKLI PARA BİRİMİ İLE YURTDIŞINDA KOLAY KULLANIM

TurkishBank Ön ödemeli kart (Nakito) kartı, Türk Lirası, Euro, Dolar ve Pound para birimi seçenekleri ile yurtdışında da zorluk çekmeden kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca çok düşük masraflar ile ATM’lerden para çekebileceğiniz gibi birçok harcama noktalarında kullanılabiliyor.

 "EYVAH KARTIMI KAYBETTİM / ÇALDIRDIM" TELAŞINA SON 

Nakito kartınızı çaldırmanız veya kaybetmeniz durumunda Turkish Bank veya grup bankalarına başvurarak yeni kartınızı edinebilir, eski kartınızda yer alan bakiyenizi yeni kartınıza aktarabilirsiniz. Yurtdışında olsanız bile kartınız çok hızlı şekilde size ulaştırılır.

ONLİNE ALIŞVERİŞTE GÜVENLİK 

Birçok tüketici güvenlik sebebiyle online alışveriş yapmaktan çekiniyor. Ancak Nakito kartınıza online alışveriş tutarınız kadar miktarı yükleyip gönül rahatlığı ile internette alışveriş keyfini deneyimleyebilirsiniz.

KART AİDATINI VE YÜKSEK MALİYETLERİ UNUTUN 

Nakito kartta, yıllık kart aidatı olmadığı gibi dilediğiniz zaman dilediğiniz banka hesabınızdan da kartınıza yükleme yapabiliyorsunuz. Üstelik yüklemeler de ücretiz!Nakito kartınız ile tüm dünyadaki ATM’lerden yapacağınız para çekme işlem ücreti işlem başına 8 TL gibi sembolik bir bedel.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87