Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Elektronik Sigara Shop
Elektronik Sigara Shop
Sektör Promosyon&Tanıtım Ürünleri
İl / İlçe İstanbul / Şişli
Web Sitesi https://www.elektroniksigarashop.org
Telefon 02129091339

ElektronikSigaraShop olarak amacımız sadece ticari gelir elde etmek değil aynı zamanda bizi tercih eden müşterilerimize sigarayı bıraktırarak sağlıklı bi hayat sürmelerini sağlamaktır. E-ticaret sektöründe bi çok farklı girişimi bulunan İmaj grup 'a ait bu internet adresimizde en kaliteli elektronik sigara markalarını ve elektronik sigara likitlerini müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Bir çok dünya ülkesinde devlet teşviki ile üretilen ve satışa sunulan elektronik sigaralar malesef ülkemizde detaylı bilimsel araştırmaları yapılmadığı için önüne yasal engeller konulmuş durumdadır. İngiltere 'de yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda elektronik sigaranın geleneksel tütün içeren sigaralara göre %95 daha az zararlı olduğu kanıtlanmıştır.
Elektronik sigaranın kullanımındaki amaç tütün içeren sigaralardan uzaklaşmak, bırakmak ve vücudunuzun nikotin ihtiyacına göre nikotin seviyelerini 9mg, 6mg, 3mg ve en sonunda 0mg 'a kadar düşürdükten sonra elektronik sigaradan da tamamen uzaklaşmanızdır. Unutmayın bağımlılık yaratan "nikotin" kansere yol açıp öldüren maddeler ise zifir ve katrandır. Zifir ve katran elektronik sigara likitlerinin içerisinde bulunmamaktadır sadece gerçek sigaranın içerisinde olan nikotin bulunmaktadır.
Elektronik Sigara kullanarak sigaradan uzaklaşan sağlıklı müşterilerimizden biri olmak için telefon numaralarımızdan veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres: Mecidiyeköy Mah. Şişli / İSTANBUL

Bunlara Göz Atabilirsiniz

No Nome Parfümeri No Nome Parfümeri

Güzellik & Kişisel Bakım / İstanbul

Kaya Lazer Epilasyon Kaya Lazer Epilasyon

Güzellik & Kişisel Bakım / Türkiye dışı

Fatih Emlak Fatih Emlak

Gayrimenkul / İstanbul

Haber Red Haber Red

Bilişim & Sosyal Medya / Çanakkale

Hazır Usta Hazır Usta

Bilişim & Sosyal Medya / İçel

Avukat Ferhat Kule Avukat Ferhat Kule

Hukuk Danışmanlığı / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@