Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

İngiltere Çalışma Vizesi
İngiltere Çalışma Vizesi
Sektör Danışmanlık
İl / İlçe İstanbul / Şişli
Web Sitesi http://ingilterecalismavizesi.com
Telefon 08504555505

İngiltere Çalışma Vizesi Bilinmesi Gerekenler
İngiltere Çalışma Vizesi hakkında bilinmesi gereken bazı ipuçları vardır. Vize başvurusu ile alakalı bilinmesi gereken, karar makamının, İngiltere Konsolosluğu olduğudur. Gerek gördüğünde bu makam, başvurucudan ek belge talep etmektedir. Konsolosluk, kendi sistemi içerisinde biometrik veri uygulaması gerçekleştirmektedir.
Biometrik Veri Sistem Kaydı
İngiltere Konsolosluğu, sistem olarak kurduğu biometrik havuzuna kayıt için başvurucunun bizzat konsolosluğa gelmesini istemektedir. Sisteme, parmak izin ve fotoğrafın kaydedilmesi gerekmektedir. Daha önce İngiliz biometrik sistemine kayıt yaptıranlar için buna gerek bulunmamaktadır.
Yapılan vize müracaatı, işlemlerin tamamlanmasından üç hafta sonrasına kadar bir karara bağlanır ve karar başvurucuya mutlaka bildirilir. İngiltere Çalışma Vizesi ve türleri, başvurucunun hangi tür vize istemesi ve vizenin süresi ile alakalı olarak değişim göstermektedir. Vize ile alakalı gerekli bilgi, konsoloslukta görev yapan vize biriminden elde edilebilir.
Üniversite Mezunu Girişimci
Gerçek ve güven veren bir iş fikri sahibi olup, bu fikrini de belirli kurumlar tarafından onaylatan, üniversite mezunu müteşebbisler için de bir vize türü bulunmaktadır. Vize için iş fikrinin, uygunluk özelliklerinin hepsini içermesi şartı aranır. Sahip olunan iş fikrinin belirli kurumlar; Uluslararası Ticaret Bölümü ile İngiltere Yükseköğretim Kurumu gibi makamlar tarafından Sirius bağlamında onay alması zorunludur.
Hangi makam tarafından iş fikri onay görürse görsün, vize için belirli bir süre karar verme aşaması olacaktır. Bu vize sayesinde İngiltere içerisinde en fazla bir sene kalınabileceği ve bir defaya mahsuben de on iki ay daha uzatma durumu yaşanabileceği gerçeği vardır.

Adres: Profılo AVM Cemal Sahir Sk. No:33 Kat: 2 Ofis No: 141 Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL

Bunlara Göz Atabilirsiniz

No Nome Parfümeri No Nome Parfümeri

Güzellik & Kişisel Bakım / İstanbul

Kaya Lazer Epilasyon Kaya Lazer Epilasyon

Güzellik & Kişisel Bakım / Türkiye dışı

Fatih Emlak Fatih Emlak

Gayrimenkul / İstanbul

Haber Red Haber Red

Bilişim & Sosyal Medya / Çanakkale

Hazır Usta Hazır Usta

Bilişim & Sosyal Medya / İçel

Avukat Ferhat Kule Avukat Ferhat Kule

Hukuk Danışmanlığı / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@