banner101
Sektör Nakliyat
Yayınlama Tarihi 19 Nisan 2019
Telefon 02164734672
Resmi Web Sitesi http://www.tuzlamevdenevenakliyat.com

Tuzla evden eve nakliyat firmamız 1989 yılından bu yana İstanbul'un Anadolu yakasından siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir, Filomuzda çeşitli nakliye ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için geniş araç yelpazesi mevcuttur.

Özel yapım karoserler ile, Asansörlü evden eve nakliyat, Şehirler arası evden eve nakliyat, Tekstil taşımacılığı ve Askılı tekstil taşımacılığı, Dondurulmuş ürünler için soğutuculu nakliye hizmetleri sunan araçlarımız mevcuttur.
Kurumsal firmalara taşınma işlemi öncesi ekspertiz hizmeti vererek sonradan oluşması muhtemel sorunları ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul ilçeler arası ve Şehirler arası nakliyat hizmetimizde gidilecek olan mesafeye göre en az 2 şoför arkadaşımız 4'er saatlik arayla araç sürüyorlar, böylelikle yol boyunca da trafik kazalarının önüne geçiyoruz.
Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınız adresinizden sökülüp, paketlenip aracımıza yerleştirildikten sonra gideceği adresten yine uzman ekip arkadaşlarımız ta

banner87