Cannes Haberleri

Cannes haberleri ve güncel Cannes gelişmeleri, Cannes ile ilgili tüm video, Cannes fotoğrafları ve Cannes haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MAGAZİN

Magnum’un 5 duyuya hitap eden haz deneyimi alanı “MAGNUM 5 SENSES OF PLEASURE” özel bir davetle açıldı.

MODA

Messika, Palais des Festivals’de gerçekleşen 77. Cannes Film Festivali'nde, "Le Deuxième Acte" gösterimi ve açılış töreni kırmızı halısına damgasını vurdu.

MAGAZİN

Cemiyet ve iş hayatının ünlü isimlerinden Berrin Ak, Fransa’yı sevgilisi ünlü Triatloncu Oğuz Omur ile birlikte karış karış geziyor.

MAGAZİN

Ünlü şarkıcı Hadise 77. Cannes Film Festivali'ne katıldı. Şık kıyafeti ile kırmızı halıda boy gösteren Hadise medya ve basının ilgisi...

MODA

Selena Gomez 77. Cannes Film Festivali'nde Emilia Perez filminin fotoğraf çekiminde Messika mücevherleri ile büyüleyici bir görünüm sergiledi.

MODA

Cannes Film Festivali'nin kırmızı halıda Damiani mücevherleriyle ışıl ışıl parlayan simalar arasında Paola Turani, Rahi Chadda ve Sadaf Taherian yer...

MODA

Messika, Palais des Festivals’de gerçekleşen 77. Cannes Film Festivali kırmızı halısında Romee Strijd ve Taylor Hill ile damga vurdu.

MAGAZİN

Bu yıl 77.si düzenlenen Uluslararası Cannes Film Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Magnum Türkiye’nin onur konuğu olarak Pınar Deniz katıldı.