Çocukları Haberleri

çocukları haberleri ve güncel çocukları gelişmeleri, çocukları ile ilgili tüm video, çocukları fotoğrafları ve çocukları haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SPOR

Turizmci Aslı-Bora Pehlivanlar çiftinin büyük oğulları Hasan Boran Pehlivanlar spora olan düşkünlüğünü bayram tatili için gittikleri Kıbrıs'ta devam ettirdi.

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca, New York’ta Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonunun 68'inci Oturumu marjında “Söylenmeyeni Söylemek: Çatışmanın Kadınlar ve...

MAGAZİN

Cemiyet hayatının sevilen iş insanları Elif İnci Aras, Zeynep Yılmaz, Tülay Karadeniz çocukları ve eşleri ile birlikte Amerika turuna çıktılar.

MAGAZİN

Cemiyet hayatının ünlü simaları Serap-Volkan Sarı çifti sömestr tatili için çocukları ile birlikte ailecek Uludağ’da geçiriyor.

MAGAZİN

Develi Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Develi, eşi Tuba Develi ve çocuklarıyla birlikte yurt dışına tatile gitti.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (İsrail'in Gazze'ye saldırıları) Gazze'de 7 Ekim tarihinden beri bir vahşet sergilenmektedir. Çocukları daha ağzı süt kokan sabileri uçaklarla...

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Riyad’daki 8’inci Olağanüstü İslam Zirvesi’nde liderlere seslendi..

GÜNCEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İsrail Sağlık Bakanı ile telefonda görüştüğünü belirterek, "Sağlık hizmetlerinin sürdürülememesinin açıklanamaz olduğu konusunda mutabıkız" dedi.

SİYASET

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında konuştu.

SonDakika
İş Dünyası

Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. 

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu’nda konuşma yaptı.