Davetle Haberleri

davetle haberleri ve güncel davetle gelişmeleri, davetle ile ilgili tüm video, davetle fotoğrafları ve davetle haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MODA

BEE’O, APIBEAUTY ve APICARE serisinde yer alan yeni ve Cosmos Organic sertifikalı cilt bakım ürünlerini Feriye’de düzenlenen özel bir davet...

MODA

İstanbul’un tarihi yarımadasında, Sultanahmet ve Ayasofya Camileri arasında yer alan Hürrem Sultan Hamamı, tarihi dokusuyla misafirlerine özgün deneyimler sunuyor.

MAGAZİN

Magnum’un 5 duyuya hitap eden haz deneyimi alanı “MAGNUM 5 SENSES OF PLEASURE” özel bir davetle açıldı.

MODA

Burteks Tekstil yeni inovasyon üretimi ECLECTIC’in özel koleksiyonu ve Çağla Şıkel’in dans şovu eşliğinde özel bir davetle kutladı!..

CEMİYET

Zamansız stilin kodlarını sunan DARE London’ın, ‘To Breeze’ koleksiyonu, İstanbul’da gerçekleşen keyifli bir davetle tanıtıldı.

MODA

Zamansız stilin kodlarını sunan DARE London’ın, ‘To Breeze’ koleksiyonu, İstanbul’da gerçekleşen keyifli bir davetle tanıtıldı.

MAGAZİN

Casio, tüm dünyada kutladığı 50'nci yılını Türkiye’de de çok özel bir davetle onurlandırdı.

İş Dünyası

İtalya’nın Bologna kentindeki Orka Global’in görkemli açılışına iş, spor, sanat, moda ve cemiyet dünyasından pek çok isim katıldı.

MAGAZİN

Gamze Erçel ve Mert Vidinli’nin ev sahipliği yaptığı etkinlikte Braun güzellik portföyünün en yeni üyeleri keyifli bir davetle tanıttı...

MEKAN

Sunset Grill & Bar, 30. yıl dönümünü Fransız müziğinin efsane ismi Dany Brillant'ın muhteşem performansıyla kutladı.

CEMİYET

Sağlık ve beslenme sektörünün yenilikçi markalarından Velavit, kadınların cildine özel yeni formülü MNP Collagen’i özel bir lansman ile tanıttı.

MAGAZİN

ELIE SAAB Bosphorus, büyüleyici bir atmosferde The Peninsula Hotel'de muhteşem bir tanıtım etkinliği gerçekleştirdi.