Direktörü Haberleri

direktörü haberleri ve güncel direktörü gelişmeleri, direktörü ile ilgili tüm video, direktörü fotoğrafları ve direktörü haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, G7 Ticaret Bakanları Toplantısı için gittiği İtalya’da mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler yaptı ve G7 toplantısına katıldı.

GENEL

ABD Temsilciler Meclisi Gözetim ve Hesap Verilebilirlik Komitesi, ABD Gizli Servis Direktörü Kimberly Cheatle’ın 22 Temmuz’da mecliste Donald Trump’a yönelik...

GENEL

ABD eski başkanı ve yeni seçimde tekrar aday olan Donald Trump’a, Pensilvanya eyaletinde düzenlediği miting sırasında silahlı saldırı düzenlendi.

GENEL

Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) Direktörü William Burns ile Gazze'de ateşkesin sağlanması konusunu görüştü.

SPOR

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Avusturya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

SPOR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho, Avusturya'nın Graz kentine bağlı Bad Waltersdorf kasabasında idmandan önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

MODA

Ariş Pırlanta, 2024 düğün sezonunda evlenmeyi düşünenler için mücevher trendlerini paylaştı...

MODA

Türk mücevher sektörüne ‘ilk’lere imza atarak yön veren ve 118 yıllık deneyimiyle sektörün en köklü kuruluşlarından biri olan Ariş Pırlanta, ...

MODA

Ariş Pırlanta, ‘Ariş ile 1906’dan Bugüne Evet’ konseptiyle ünlü oyuncuların katılımıyla düğün sezonuna hızlı ve pırıltılı bir giriş yaptı.

SPOR

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho görevine başladı...

İş Dünyası

Akbank, dünyanın önde gelen düşünce kuruluşlarından Chatham House’la birlikte “Yükselen Güçler ve Çok Kutuplu Dünya” panelini gerçekleştirdi.

İş Dünyası

Yaz 2024 sezonunda Vakkorama'nın canlı ve özgün yaz stilinin, FIAT'ın renkli, eğlenceli ve elektrikli bir mobilite deneyimi sunan yeni modeli...