Dünyası Haberleri

dünyası haberleri ve güncel dünyası gelişmeleri, dünyası ile ilgili tüm video, dünyası fotoğrafları ve dünyası haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


İş Dünyası

SAP bünyesindeki en büyük çalışan topluluğu konumundaki Business Women’s Network’ün, “Birlikte Başarmak” temalı yıllık zirvesi İstanbul’da gerçekleşti.

CEMİYET

adL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10. yılı, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen göz alıcı bir defile ile kutlandı.

İş Dünyası

Sabancı Vakfı tarafından sürdürülen Fark Yaratanlar Programı’nın 15. Sezon lansmanı gerçekleştirildi.

CEMİYET

TUDİP Başkanı Gülnur Kamaşak ve üyeleri geçtiğimiz gün Pera Palas Otel’de Demet Sabancı Çetindoğan ve annesi Özcan Sabancı ile bir...

İş Dünyası

Sabancı Üniversitesi Onursal Başkanı Merhum Sakıp Sabancı, aramızdan ayrılışının 20’nci yılında özel bir törenle anıldı.

İş Dünyası

Dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi Global Ports Holding, Karayipler’deki Saint Lucia Kruvaziyer Limanı’nda operasyonlarına başladı.

OTOMOBİL

Maserati, yeni elektrifikasyon çağına öncülük eden GranCabrio Folgore’nin Dünya lansmanını gerçekleştirdi...

EKONOMİ

Çin’in İstanbul Başkonsolosu Wei Xiaodong'un ev sahipliğinde “Çin’deki Fırsat Dünyası Toplantısı” Türk iş insanlarının katılımıyla bugün İstanbul’da yapıldı.

İş Dünyası

Endeavor Türkiye, gerçekleştirdiği gala gecesinde girişimcilik ve iş dünyasının önde gelen isimlerini yeniden bir araya getirdi.

İş Dünyası

TAV Havalimanları kurucu ortaklarından Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini 1 Mayıs 2024 itibariyle bırakıyor.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek,  ABD ziyareti kapsamında iş dünyası, IMF ve Dünya Bankası toplantılarına katıldı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türk dünyası çocuklarıyla bir araya geldi.