Edeceğiz Haberleri

edeceğiz haberleri ve güncel edeceğiz gelişmeleri, edeceğiz ile ilgili tüm video, edeceğiz fotoğrafları ve edeceğiz haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


EKONOMİ

Akbank ve TurkishWIN iş birliğiyle gerçekleşen BinYaprak Kadın Girişimci Mentorluk Programı, düzenlenen açılış buluşması ile ilk dönemine başladı.

GENEL

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen yaptırım paketi üzerinde anlaşmaya varılmasını memnuniyetle karşıladığını ifade etti.

SonDakika

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır: Astronotumuz Alper Gezeravcı’nın bu tarihi misyonu başarıyla gerçekleştirmesi için heyecanla beklemeye devam edeceğiz.

EKONOMİ

Akbank Genel Müdürü Kaan Gür, “2024 yılında da istikrar kazandırıcı adımların devamını bekliyoruz” dedi.

GÜNCEL

Yemen Silahlı Kuvvetleri Sözcüsü Yahya Saree, dün Norveç bayraklı ‘Astrinda’ gemisine yönelik saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

EĞİTİM

Gülben Ergen KKTC’de düzenlenen “İş’te Kadınlar 3. Zirvesi”ne katıldı. “Çocuklar Gülsün Diye” derneğiyle yaptığı çalışmalardan ötürü bir plaketle onurlandırılan Ergen...

EKONOMİ

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Kurulu (YİK) toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

GENEL

İsrail Başbakanı Netanyahu, son haftalarda ABD içinden ve dünya genelinden gelen baskının arttığını belirtti...

SİYASET

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahiba Gafarova ile Meclis'te bir araya geldi.

İş Dünyası

Haremlique Istanbul’un Kurucusu Caroline N. Koç, “Haremlique Istanbul olarak bu önemli dönüm noktasını ülkemizin geleceğine eğitim yoluyla yatırım yaparak kutluyoruz"...

GENEL

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hamas’ın saldırısının intikamının alınacağını belirterek, “Onları yok edeceğiz" dedi.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'nın tarihi ve dini statüsünü aşındırmaya yönelik her türlü girişimin karşısında durmaya devam edeceğiz.