Hayatının Haberleri

hayatının haberleri ve güncel hayatının gelişmeleri, hayatının ile ilgili tüm video, hayatının fotoğrafları ve hayatının haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


CEMİYET

Cemiyet hayatının ünlü siması Bahar Şer önceki gün yakın dostlarından Bebek Otel’de sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

CEMİYET

Cemiyet hayatının önde gelen simalarından Demet Sabancı Çetindoğan, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' mesajı paylaştı.

CEMİYET

Cemiyet hayatının tanınmış ve sevilen simalarından Feryal Gülman, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' mesajı paylaştı.

CEMİYET

Cemiyet hayatının önde gelen ve sevilen isimlerinden Arzu Sabancı, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' mesajı paylaştı.

CEMİYET

Cemiyet hayatının sevilen simalarından Reyhan İpekel, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' mesajı paylaştı.

EĞİTİM

İş insanı Elif İnci Aras, öğretim görevlisi olarak görev yaptığı Beykoz Üniversitesi'nde öğrencileri ile birlikte hazırladığı proje ödüle layık görüldü.

CEMİYET

Cemiyet hayatının ünlü simaları Feryal Gülman, Burcu Ersöz ve Beyza Uyanoğlu geçtiğimiz gün Sait Halim Paşa Yalısı’nda bir araya geldi.

MAGAZİN

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Etel Baler tatil rotası çiziyor. Amerika kıtasında bir çok ülkeyi gezen Baler’in yeni rotası Kosta Rika...

SANAT

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Feryal Gülman ve oğlu Aslan Kemal Gülman ile birlikte Devrim Erbil sergisini gezerek bir çok eseri...

CEMİYET

Büyük Kulüp cemiyet hayatının örnek kadınları Arzu Sabancı, Aslı Gümüşel Şen ve Gülenay Kalkan'ı ağırladı...

CEMİYET

Kaptanoğlu Denizcilik Yönetim Kurulu Üyesi Eser Bayraktar, Büyük Kulüp’te geçtiğimiz gün iftar davetinde iş ve sanat hayatının önde gelen isimleri...

İş Dünyası

Türkiye’nin en eski ve köklü sosyal kulüplerinden olan Anadolu yakasının incisi tarihi Büyük Kulüp Yeni Başkanını bekliyor.