House Haberleri

house haberleri ve güncel house gelişmeleri, house ile ilgili tüm video, house fotoğrafları ve house haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


İş Dünyası

Orka Holding’in yurt dışında hızla büyüyen markalarından D’S damat, Romanya’daki 10'uncu mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

İş Dünyası

Akbank, dünyanın önde gelen düşünce kuruluşlarından Chatham House’la birlikte “Yükselen Güçler ve Çok Kutuplu Dünya” panelini gerçekleştirdi.

MAGAZİN

Elidor’un Beauty House Piksel Ayna! deneyiminin partisi Akaretler no.39’da ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

GENEL

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Beyaz Saray’da basın toplantısı düzenledi... Sullivan: İsrail, diplomatik anlamda yalnızlaşıyor

GENEL

Beyaz Saray, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan’ın bugün İsrail’e gideceğini ve Başbakan Binyamin Netanyahu ile görüşme gerçekleştireceğini duyurdu.

CEMİYET

Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği 'Anneler Günü' yemeği bu sene Ortaköy The House Cafe ev sahipliğinde düzenlendi.

GENEL

İngiltere Savunma Bakanı Grant Shapps, başkent Londra’da bulunan Lancaster House konağında basın toplantısı düzenledi.

Chatham House - Koç Holding Yuvarlak Masa Toplantısı’nın dördüncüsü, 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde Koç Holding ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi. 

DİZİ

TOD'un merakla beklenen yeni orijinal dizisi Sarmaşık Zamanı'nın ilk bölümünün izlendiği galası, İstanbul Soho House’da gerçekleştirildi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD’nin New York kentinde mevkidaşlarıyla temaslarına devam etti.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD’nin New York kentinde mevkidaşlarıyla Türkevi’nde ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İsviçre Dışişleri Bakanı Ignazio Cassis'le New York şehrindeki Türkevi'nde görüştü.