Insanlar Haberleri

insanlar haberleri ve güncel insanlar gelişmeleri, insanlar ile ilgili tüm video, insanlar fotoğrafları ve insanlar haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Birleşmiş Milletler’in Filistin Ajansı (UNRWA), İsrail’in olası Refah operasyonunun 1.4 milyon sivil için acı ve ölüm anlamına geldiğini belirtti.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile Washington'da bir araya geldi... turkish foreign minister us secretary

GÜNCEL

Güney Danimarka Üniversitesi’nde yapılan araştırmada, balenli balinaların gırtlaklarında yeni yapılar geliştirerek su altında nasıl ses ürettikleri gözlemlendi.

GÜNCEL

Birleşmiş Milletler (BM) Yakın Doğu'daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA), Gazze’de 4 kişiden 3’ünün kirli su kaynaklarından su...

GÜNCEL

BM Dünya Gıda Programı (WFP) dün yaptığı açıklamada Gazze’de gıda sisteminin çökmesi sebebiyle vatandaşların açlıkla karşı karşıya kaldığını belirtti.

GENEL

İskoçya Başbakanı Humza Yousaf, İsrail bombardımanı altındaki Gazze’de dün iletişimin kesildiğini belirterek Gazze’de bulunan kayınvalidesi ve ailesinden haber alamadıklarını açıkladı.

EKONOMİ

Vergi Uzmanı Ulaş İke, “Toplumun büyük bir kısmı ödediği vergilerden habersiz. Bu durumu kamu maliyesinde “mali anestezi” olarak tanımlıyoruz." dedi.