Kararlı Haberleri

kararlı haberleri ve güncel kararlı gelişmeleri, kararlı ile ilgili tüm video, kararlı fotoğrafları ve kararlı haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon ve hayat pahalılığına karşı yürüttüğümüz kararlı mücadeleyi birkaç tamahkarın fiyat oyunlarına kurban vermeyiz, veremeyiz.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Cumhurbaşkanlığı külliyesinde ortak basın toplantısı düzenledi.

İş Dünyası

Başarılı iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan, "Kadınlarımız bir adım geride durmak yerine bir ileride olmayı seçmeli" dedi.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından güçlü bir siyasi sahiplenme ile bizzat açıklanan orta vadeli programımız kararlı bir şekilde...

SonDakika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Şahsi nedenlerle Merkez Bankası Başkanlığı görevinden affını isteyen Sayın Hafize Gaye Erkan’a yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum....

EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Enflasyonla kararlı mücadelemiz devam edecek" dedi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden 'Türkiye Çevre Haftası' kapsamında 9 millet bahçesinin açılış törenine canlı bağlantı ile katıldı.

GENEL

Avrupa Birliği (AB), Kosova’da son günlerde meydana gelen çatışmalarla ilgili taraflara ‘gerilimi azaltın’ çağrısı yaparak uyardı.