Kırım Haberleri

kırım haberleri ve güncel kırım gelişmeleri, kırım ile ilgili tüm video, kırım fotoğrafları ve kırım haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Rusya’nın Moskova Basmanny Bölge Mahkemesi, rüşvet aldığı şüphesiyle gözaltına alınan Savunma Bakan Yardımcısı Timur Ivanov’un 2 ay gözaltına kalacağını duyurdu.

GÜNCEL

Türkiye Ombudsmanı Şeref Malkoç, Rus savaş esirlerinin tutulduğu kampları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

GÜNCEL

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, İslam dinine mensup Ukraynalı askerler, Kırım Tatar Milli Meclisi liderleri, Müslüman toplum ve din adamlarının...

GENEL

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Çekya'nın başkenti Prag'da Çekya Cumhurbaşkanı Petr Pavel ile bir araya geldi.

GENEL

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Çekya’nın başkenti Prag’da düzenlenen Kırım Platformu 2’nci Parlamenter Zirvesi Genel Kurulu’nda konuştu.

GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen '3'üncü Kırım Platformu Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi.

GÜNCEL

İngiltere Savunma Bakanlığı’nca yayımlanan istihbarat raporunda, Rusya’nın Kırım ve Herson’da faaliyet gösteren birliklerin birleştirileceğini ve yeni bir ordu kurulacağını belirtti.

GENEL

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zakharova'dan Kırım Köprüsü açıklaması....

GÜNCEL

Rusya Savunma Bakanlığı, Ukrayna tarafından Kırım, Rostov ve Kaluga bölgelerine S-200 füzeleriyle saldırı düzenlediğini, bu saldırıların engellendiğini duyurdu.