Koca Haberleri

koca haberleri ve güncel koca gelişmeleri, koca ile ilgili tüm video, koca fotoğrafları ve koca haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SPOR

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, başkanlık seçiminde resmi sonuçlar açıklanmadan kürsüye gelerek mevcut başkan ve başkan adayı Ali Koç’a başarı...

SAĞLIK

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Ebeler ve Hemşireler Günü programı'na katıldı.

SAĞLIK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakanlıkta düzenlenen 'Ulusal Sağlık Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı'nda konuştu.

SonDakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, MHRS'de yeni dönemi açıkladı. Sistem artık şöyle işleyecek: Ertesi gün randevusu olan her hastamız, akşam saat...

GENEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun sağlık ve gıda güvenliğinden sorumlu üyesi Stella Kyriakides ile bir araya geldi.

GÜNCEL

AFAD Başkanı Okay Memiş, teleferikte mahsur kalan tüm kazazedelerin kurtarılmasının ardından Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda basın mensuplarına açıklama yaptı.

GÜNCEL

Türk sinemasının oyuncularından Nuri Alço (73), Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edildi...

SonDakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yapımcı ve yönetmen Türker İnanoğlu'nun kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini söyledi.

SonDakika

Bakan Koca: Gazzeli 102 hasta ve yaralı daha tedavileri için 105 refakatçiyle bugün Mısır’dan ülkemize tahliye ediliyor.

SonDakika

Bakan Koca: Gazzeli 68 hasta ve 61 refakatçiyi ülkemize getirecek uçak, Mısır El-Ariş'ten havalandı.

SonDakika

Bakan Koca: Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, anjiyo sonrası kalp akciğer pompasına alınarak yoğun bakıma alındı.

GÜNCEL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yarın Gazze sınır kapısından başta çocuklar olmak üzere bir grup hastanın daha Türkiye'ye getirilmesi için gerekli...