Objektiflerimize Haberleri

objektiflerimize haberleri ve güncel objektiflerimize gelişmeleri, objektiflerimize ile ilgili tüm video, objektiflerimize fotoğrafları ve objektiflerimize haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MAGAZİN

İş dünyasının ve cemiyet hayatının başarılı sevilen simalarından Bilge Kuru, uzun süre sonra ilk defa erkek arkadaşı ile görüntülendi.

MAGAZİN

Ekranların sevilen isimlerinden güzel oyuncu Yasemin Allen önceki gün Kanyon'da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı.

MAGAZİN

Güzel oyuncu Birce Akalay geçtiğimiz gün alışveriş için geldiği Kanyon'da objektiflerimize takıldı...

MAGAZİN

BKM oyuncularından İrem Sak ve yakın arkadaşı Tuğçe Karabayır birlikte geldikleri Kanyon'da objektiflerimize takıldı.

MAGAZİN

Merve Boluğur, Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Ruins Beach’te objektiflere takıldı.

MAGAZİN

Ünlü oyuncu Beren Saat geçtiğimiz günlerde alışveriş için geldiği Kanyon'da objektiflerimize yansıdı.

MAGAZİN

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Efe Sinem Özal çifti geçtiğimiz günlerde alışveriş için geldikleri Kanyon'da objektiflerimize yansıdı.

MAGAZİN

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, önceki gün öğle yemeği için geldiği Kanyon'da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı.

MAGAZİN

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy önceki gün öğle yemeği için geldiği Kanyon'da objektiflerimize yansıyan tanıdık simalar arasındaydı.

MAGAZİN

Ünlü komedyen ve oyuncu Eser Yenenler geçtiğimiz gün rol aldığı ''Prestij Meselesi'' filminin basın gösterimi için geldiği Kanyon'da objektiflerimize yansıdı.