En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

LINEAGE 2: REVOLUTION'A YENİ ORK IRKI EKLENDİ

Teknoloji 25.10.2018, 01:27

Netmarble Corp., bugün popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution’a eşsiz sınıf mekaniklerine sahip Ork ırkı eklendiğini ayrıca maksimum seviyelerde artış, yeni bir bölge ve daha birçok özelliği içeren dev bir güncelleme yapılacağını duyurdu.

YENİ ORK IRKI EKLENDİ

Lineage 2: Revolution'a oyundaki mevcut ırklardan onları ayıran kendine özgü sınıf mekaniğine sahip oynanabilir Orklar eklendi. Oyuncular Ork Akıncı (Savaşçı), Ork Keşiş (Casus) ve Ork Şaman (Büyücü) dahil olmak üzere üç farklı Ork sınıfından birini seçebilecek. Ork oyuncuları yeni bir başlangıç konumu olan Güney Ölümsüzlük Platosu'nda, 500 bin Savaş Gücü ile 180’inci seviyeden başlayacak ve bir dizi SR silah, zırh ve aksesuar ile ödüllendirilecek. Orklar, Orklara özel pençeler, çift elli kılıçlar ve asalar da dahil olmak üzere, mevcut dört ırktan daha farklı silahlar kullanacaklar. Yeni Ork ırkıyla birlikte, Orklara özel görevler ve alanlar da eklendi.

Seviye 180'den 260’ıncı seviyeye kadar oyuncuların ulaştığı her seviyede TP, Adena ve ekipman gibi eşyalarla ödüllendirilecek olması, hızlı seviye atlamayı da ek bir avantaj haline getirecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@