banner101

BODRUM EDA TAŞPINAR'IN PEŞİNDE

Her yıl sahillerde sere serpe güneşlenerek bronzlaşan sosyetik Eda Taşpınar, bu yaz tatil keyfini paraya çevirecek.

BODRUM EDA TAŞPINAR'IN PEŞİNDE

Gözlerden uzak tatil keyfi yapmak isteyen Taşpınar, yazları da buradan aldığı lüks villasında geçirdi.
Son iki yıldır Bodrum plajlarına uğramaz olan Eda Taşpınar, bu yaz eski yuvasına dönmeye hazırlanıyor.Magazin kulislerinde konuşulanlara göre ünlü ikoncanın Bodrum'a dönmesinin altında ise 'tamamen duygusal' bir neden yatıyor. 
Yaz sezonuna damga vurmak isteyen Bodrum'daki beach kulüp işletmecileri iddiaya göre mekanlarının yüzü olması için Taşpınar'a teklif yağdırdı. Hatta bir mekan sahibi, ünlü ikoncana ortaklık önerdi. 
Tekliflere sıcak baktığı öğrenilen Taşpınar, geçtiğimiz gün ise soluğu Bodrum'da aldı. Birkaç mekan yetkilisiyle görüşen ikoncan, 'Evet' derse 2019 yazında Bodrum'da fırtına gibi esecek.
Böylece geçen yıllarda Hadise, Hande Yener ve Berksan gibi ünlü popçuların sahibi olduğu Bodrum'daki beach club savaşlarına önümüzdeki yaz Eda Taşpınar da dahil olacak.
Eda Taşpınar, bütün yaz Bodrum güneşiyle bronzlaşıp şezlongta yatarak cebini dolduracak.İkoncan, 2016 yılında Bodrum ve Çeşme defterini kapatıp rotasını Yunanistan'ın eğlence adası Mikonos'a çevirmişti, 2019 Eda Taşpınar'ın yılı olacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87