banner101

Cengiz Abazoğlu Defilesine Ünlü Simalar Akın Etti

adL+Cengiz Abazoğlu işbirliğinin 17. sezonu olan İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu “Wonderland”, geçtiğimiz gün gerçekleşen bir defile ile tanıtıldı!

Cengiz Abazoğlu Defilesine Ünlü Simalar Akın Etti

adL+Cengiz Abazoğlu işbirliğinin 17 sezonu olan İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu “Wonderland”, bu akşam Raffles İstanbul’da gerçekleşen büyüleyici bir defile ile tanıtıldı!

adL+CENGİZ ABAZOĞLU DEFİLESİNDE, PODYUM HARİKALAR DİYARINA DÖNÜŞTÜ! 

Koleksiyondaki parçalar kadar, görsel show’lar, dans performansları ve Türkiye’nin ünlü mankenleri Çağla Şıkel, Didem Soydan ve Pınar Tezcan göz doldurdu! 147 parçadan oluşan ve koleksiyonun adı ‘Wonderland’i podyuma taşıyan adl+Cengiz Abazoğlu İlkbahar-Yaz 2019 Kolekiyonu defilesi Çağla Şıkel’in bir kelebek gibi podyumda uçmasıyla başladı! Çağla Şikel, adl+Cengiz Abazoğlu’nun harikalar diyarında uçarken etrafında yer alan dansçıların akrobatik hareketleri ile şov devam etti.

Raffles Istanbul’un Balo Salonu’nda gerçekleşen defilede Çağla Şıkel baş manken olarak inanılmaz bir şov ile göz doldururken, aynı zamanda Didem Soydan, anne olduktan sonra uzun zamandır podyumlara veda eden Pınar Tezcan ve Itır Esen gibi ünlü mankenler podyuma damga vurdu.

CENGİZ ABAZOĞLU'NDAN HARİKALAR DİYARINA YOLCULUK 

Geceyle ilgili Cengiz Abazoğlu; “Uzun zamandır hazırlandığımız ve heyecan duyduğumuz bir geceden, davetlilerimizin yüzünün gülerek ayrdıldığını görmek benim için en büyük mutluluk...” derken adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık; “Cengiz Bey’in hazırladığı Wonderland koleksiyonu ve bu geceyle İlkbahar-Yaz’a hep birlikte güzel bir enerji ve mutlulukla başlıyoruz.” diye konuştu.

ÜNLÜ SİMALAR HARİKALAR DİYARINA YOLCULUK ETTİ 

Kreatif Etkinlik Yönetimi, Set ve Show Direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz Special Events and Fashion Shows’un yaptığı Zeynep YılmazAhu Yağtu, Cansen Yeni, Ebru Şallı, Yonca Evcimik, Buket AydınSimge Fıstıkoğlu, Ceylan Atınç, Zeynep Ateş  gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen defile ve sonrasındaki after party’de konuklar kendini gerçek anlamda ‘Wonderland’de hissetti. #harikalardiyari

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87