banner101

DÜNYA LİSTESİNDE BİR TÜRK GÜZEL

Ayça Ayşin Turan: “ İnternet dizilerinin sektöre hız katıp dinamikleştirdiğini ve özgün içerikler ile çeşitlilik sağladığını düşünüyorum”

DÜNYA LİSTESİNDE BİR TÜRK GÜZEL

Netflix’in Türkiye’de yaptığı ilk orijinal yapım olan “Hakan: Muhafız” da canlandırdığı Leyla karakteri ve başarılı performansıyla isminden söz ettiren genç ve başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan, MAG Ocak sayısı için objektif karşısına geçti.

"İNTERNET DİZİSİ VEYA TELEVİZYON DİZİSİ OLARAK AYRIM YAPMAM. BEN OYNADIĞIM KARAKTERDEN KEYİF ALIYORUM"

IMDB Starmetre ve Moviemetre sonuçlarına göre tüm dünyada 11 milyon oyuncu arasında 42. olarak Türk oyuncuların yaptığı en iyi dereceyi yaparak ülkemizi uluslarası listelerde de başarıyla temsil eden Ayça Ayşin Turan, başarı hikayesini MAG okurları için anlattı.

"LEYLA, BU ZAMANA KADAR HİÇ CANLANDIRMADIĞIM KARAKTERDİ"

2017 yılında yayınlanan “Meryem” dizisi ile yıldızı parlayan Ayça Ayşin Turan, “Hakan: Muhafız” projesi ile ilgili de merak edilenleri özel röportajında paylaştı. “Leyla” karakterine nasıl bürüdüğünü de okurlar ile paylaşan güzel oyuncu, “Meryem de, Leyla da bu zamana kadar hiç canlandırmadığım karakterlerdi.Umarım bizden sonraki projelere doğrularımızla, yanlışlarımızla örnek teşkil ederiz” diye söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87