banner101

HEAD&SHOULDERS'TAN SERENAY SARIKAYA'YA DESTEK

Serenay Sarıkaya’nın haftasonu yapmış olduğu paylaşıma destek ve moral paylaşımı ise bugün bir süredir işbirliğini sürdürdüğü Head&Shoulders markasından geldi.

HEAD&SHOULDERS'TAN SERENAY SARIKAYA'YA DESTEK

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders*, ünlü oyuncu ve markanın reklam yüzü olan Serenay Sarıkaya’ya sosyal medyada paylaştığı mesaj ile destek oldu.

HEAD&SHOULDERS'TAN SERENAY SARIKAYA'YA DESTEK 

Yoğun sahne temposu sonrasında rahatsızlanan ve halsiz düşen Serenay Sarıkaya’nın haftasonu yapmış olduğu paylaşıma destek ve moral paylaşımı ise bugün bir süredir işbirliğini sürdürdüğü Head&Shoulders markasından geldi.

"HER SEFERİNDE DAHA İYİSİNE BİRLİKTE YÜRÜYORUZ"

’Alışkanlıklarının dışına çıkmaktan korkmuyorsan, hiçbir koşulda yılmıyorsan, zorlukların üstesinden gelmeyi biliyorsan, özgüvenin ile engelleri birer birer aşıyorsan, sen efsane olacaksın!‘’ mesajıyla Serenay’ın yanında olduğunu hatırlatan markaya ise hem Serenay’dan hem de hayranlarından teşekkür mesajı kısa sürede geldi. ‘’ Desteğinizi hiç bir zaman esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Her seferinde daha iyisine birlikte yürüyoruz...’’teşekkür mesajını paylaşan Serenay Sarıkaya’ya hayranları da destek oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87