banner101

KIVRIMLI BARBİE OLMAK İÇİN 50 BİN DOLAR HARCADI

21 yaşında ilk estetik operasyonunu geçiren Aviva Rocks'ın şimdiki hayali kaburgasını aldırmak.

KIVRIMLI BARBİE OLMAK İÇİN 50 BİN DOLAR HARCADI

Kendini "Kıvrımlı Barbie" olarak tanımlayan 28 yaşındaki Rocks, bugünkü görüntüsüne kavuşabilmek için defalarca estetik operasyon geçirdi. Bu operasyonlara 50 bin dolar harcamış.
Aviva Rocks neden Barbie bebek gibi görünmek istediğini de şöyle anlatıyor: "Barbie'yi seviyorum çünkü yapay, her zaman mutlu ve ne isterse yapıyor" diyerek anlatıyor. Aviva Rocks, kendi deyişiyle "kıvrımlı Barbie" gibi görünmek için yaptığı her şeyin de kendisini mutlu ettiğini söylüyor: "Estetik operasyonlar beni mutlu ediyor. Çünkü kendimi yeniden yaratıyorum ve kafamdaki güzellik anlayışına giderek yaklaşıyorum." 21 yaşında ilk estetik operasyonunu geçiren Aviva Rocks'ın bu işten vazgeçmeye de hiç niyeti yok gibi görünüyor.
Aviva Rocks şu ana kadar üç kez göğüs büyütme, iki kez burun düzelttirme ve bir kez de yüz gerdirme operasyonu geçirmiş. Botoks, sayısız dolgu ve kalıcı makyaj da yüzündeki estetik müdahalelerden birkaçı. Şimdi en büyük hayali ise belinin daha ince görünmesi için kaburgasını aldırmak olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87