banner101

Özge Ulusoy, Arkadaşıyla Tatlı Kaçamağı..

Ulusoy, televizyon programının çıkışı, sağlıklı ve organik tatlı ve içecekleriyle çok konuşulan İngiliz asıllı çiçekli kafe Emilia’yı ziyaret etti.

Özge Ulusoy, Arkadaşıyla Tatlı Kaçamağı..

Türkiye’nin en güzel kadınlarından Özge Ulusoy, televizyon programının çıkışı, sağlıklı ve organik tatlı ve içecekleriyle çok konuşulan İngiliz asıllı çiçekli kafe Emilia’yı ziyaret etti. Kafe’de yakın arkadaşı menajeri ve sosyal medyada da hep gördüğümüz köpeğiyle Mine Kayıran ile uzun süre kalarak beraber keyifli vakit geçirdiler.

 ÖZGE ULUSOY'UN TATLI KAÇAMAĞI... 

Ünlü model Özge Ulusoy’un geçtiğimiz gün canı tatlı çekince, sosyal medyanın yükselen restoran konseptini ziyaret etti. Emilia’da köpekli misafirlerden olarak uzun vakit geçiren Özge Ulusoy, karşılaştığı kişilere “Tatlı ve yeme krizini en masumlarıyla atlatmak, organik beslenmeyi bozmadan yiyebilmek ve her türlü canlının eşit olduğunu görerek, birkaç saatliğine her şeyi pembe görmek ve mutlu hissetmek için burayı çok sevdim. Umarım en kısa zamanda karşıda da açılır. Ülkemiz için de böyle bir marka yatırımcısının ülkemize gelmesi önemli” diyerek; Emilia’yı çok beğendiğini ve tatlı yiyecekse de hafta içi glutensiz ve şekersizleri tercih ettiğini ve bu yüzden mekana geldiğinin altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87