banner101

The Bodrum Edition'ın Açılışına Ünlüler Akın Etti

Ian Schrager ve Marriott iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava keyifli bir etkinlikle sezonu açtı.

The Bodrum Edition'ın Açılışına Ünlüler Akın Etti

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava keyifli bir etkinlikle sezonu açtı. 2018 yılının en merak edilen restoranlarından biri olan Brava, açık hava konsepti ve Latin ve Akdeniz mutfağı ile sofistike bir deneyim sunuyor.

THE BODRUM EDITION'IN AÇILIŞINA ÜNLÜ SİMALAR AKIN ETTİ 

Geçtiğimiz gün gerçekleşen açılış, Fransız su balesi grubu Aqualilies’in performansıyla başladı, misafirlerin Brava’ya geçmesi ile devam eden açılışta misafirlere Uninvited Jazz Band grubunun canlı müzik performansı eşlik etti. Eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar, Brava'da yaşanan deneyimin bir uzantısı olan gece kulübü Discetto’da, DJ Uğurcan Kaya’nın performansı ile devam etti.

The Bodrum Edition’ın imza restoranı BRAVA’nın açılışına katılan isimler arasında Güneri Cıvaoğlu, Emre-Didem Ergani, Çağla Şıkel, Diyar Onar, Nazlı Çelik ve Ece Sükan vardı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87