banner101

THE TIMES SQURARE EDITION'DAN GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞ

The Times Square Edition’un açılışını kutlamak için ünlü isimler bir araya geldi.

THE TIMES SQURARE EDITION'DAN GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞ

Kültür ve eğlencenin başkenti New York’ta daha önce benzeri görülmemiş bir otel olan ve Ian Schrager’in Marriott International ortaklığında yarattığı The Times Square Edition’un açılışını kutlamak için ünlü isimler bir araya geldi.

THE TIMES SQUARE EDITION'UN GÖRKEMLİ GECESİNE YILDIZLAR AKIN ETTİ 

Diana Ross, Nile Rodgers ve Chic’in performanslarıyla eşlik ettiği davete; Cara Delevingne, Hailey Bieber, Kendal Jenner, Elsa Hosk ve Joan Smalls gibi yıldızlar katıldı.

Edition otellerinin Türkiye’deki temsilcisi The Bodrum Edition’dan sonra açılan The Times Square EDITION, New York’un altın çağının bütün ruhunu içinde barındırıyor ve kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren rafine dokusuyla sizi Times Square’in kaosundan kurtarıyor.

"NEW YORK HAYALLERİN ŞEHRİ"

Ian Schrager The Times Square Edition’ı şu sözlerle anlatıyor:” Times Square’in altın zamanları insanda her şeyin mümkün olduğu hissini uyandırıyordu. New York hayallerin şehri, Times Square de herkesin ortak bir amaç için bir araya geldiği şehrin kalbiydi. The Times Square Edition, geçmişten gelen hikâyelerden oluşan, bugünü yeniden canlandıran ve gelecek için oluşan umudun şekil almış hali.”

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 02:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87