banner101

Ünlü Model Kapadokya'da Odasından Paylaşım Yaptı

Bella Hadid, "Bazı günler uyandım ve doğanın hangi parçasına daha çok aşık olduğumu bilmiyorum. 07.00, Kapadokya" notu paylaştı.

Ünlü Model Kapadokya'da Odasından Paylaşım Yaptı

Dünyaca ünlü ABD'li model Bella Hadid ve Hollywood'un ünlü Türk fotoğrafçısı Mert Alaş'ın, sosyal medya hesaplarında Kapadokya'dan paylaştığı fotoğraflara çok sayıda takipçi tarafından beğenildi.

ÜNLÜ MODEL BELLA HADID'İN KAPADOKYA POZLARINA BEĞENİ YANDI 

Şovlarıyla ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret'ın 'meleklerinden' biri olan manken Bella Hadid ve ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş, çekim için geldikleri Kapadokya'dan fotoğraflar paylaştı.

"BAZI GÜNLER UYANDIM VE DOĞANIN HANGİ PARÇASINA DAHA ÇOK AŞIK OLDUĞUMU BİLMİYORUM"

Güzel mankenin sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara yüz binlerce beğeni yapıldı. Bella Hadid, sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabında, Kapadokya'nın doğal güzelliklerini yansıtan paylaşımlar yaptı. Hadid'in, "Bazı günler uyandım ve doğanın hangi parçasına daha çok aşık olduğumu bilmiyorum. 07.00, Kapadokya" notuyla paylaştığı fotoğrafa çok sayıda beğeni geldi. Fotoğrafçı Mert Alaş ise, Bella ile çektiği fotoğrafa, "Muhteşem Bella ile Kapadokya'da Günler" notunu düştü. Kapadokya çekimlerini tamamlayan ikili, Kapadokya'dan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 21:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87