banner101

ÜNLÜLER MUTFAĞA GİRDİ

Samsung Electronics Türkiye, Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediği keyifli bir organizasyonla misafirlerini ağırladı.

ÜNLÜLER MUTFAĞA GİRDİ

MUTFAKTA MİZAH VAR!

Samsung Electronics Türkiye, Mutfak Sanatları Akademisi’nde düzenlediği keyifli bir organizasyonla misafirlerini ağırladı. Yemek yazarı Sedef İybar’ın şefliğinde gerçekleşen lezzet buluşmasında magazin ve sanat dünyasından birçok isim bir araya gelerek yeteneklerini bu kez de mutfakta gösterdiler. 

LEZZET, MİZAH VE SOHBET SAMSUNG MUTFAĞINDA BULUŞTU

Samsung Electronics Türkiye önceki gün yemek yazarı ve danışman Sedef İybar ile; Samsung ürünlerinin kullanıldığı MSA mutfağında yemek atölyesi düzenledi. Aralarında Ahmet Etikan, Demet Akbağ, Deniz Akkaya, Elif Gönlüm, Gonca Vuslateri, Hakan Yanar, Koray Erkaya, Murat Güloğlu, Ömür Özdemir, Seran Bilgi, Şahika Ercümen, Zümrüt Arol Bekçe gibi isimlerin olduğu konuklar mutfağa girdi ve Sedef İybar’ın sonbahara özel tariflerini hazırladı. 

Misafirler arasında bulunan Demet Akbağ yaptığı esprilerle davetlilere eğlenceli anlar yaşattı ve kahkahaların yükseldiği, lezzet ve sohbetin buluştuğu etkinlik keyifli bir akşama dönüştü. Etkinliğin eğlenceli fotoğrafları #SamsunglaSedefliMutfak etiketi ile sosyal medyada da paylaşıldı

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87