banner101

ÜNLÜLER SIRA DIŞI PERFORMANSLARIYLA ALKIŞ ALDI

Tahincioğlu All-Star 2019’da Lenovo desteğiyle gerçekleşen ve şöhretlerin yer aldığı 3’e 3 maç büyük heyecan yarattı.

ÜNLÜLER SIRA DIŞI PERFORMANSLARIYLA ALKIŞ ALDI

Teknoloji devi Lenovo’nun ana sponsoru olduğu Tahincioğlu Basketbol Ligi’nin en ihtişamlı organizasyonu Tahincioğlu All-Star 2019’da Lenovo desteğiyle gerçekleşen ve şöhretlerin yer aldığı 3’e 3 maç büyük heyecan yarattı. 

CAN YAMAN'A HAYRANLARINDAN TEZAHÜRATLA  DESTEK

Teknoloji devi Lenovo’nun ana sponsoru olduğu Tahincioğlu Basketbol Ligi’nin en ihtişamlı organizasyonu Tahincioğlu All-Star 2019’da Lenovo desteğiyle gerçekleşen ve şöhretlerin yer aldığı 3’e 3 maç büyük heyecan yarattı. Şov dünyasının ünlü yıldızları Alina Boz, Kıvanç Kasabalı, Büşra Pekin’in oluşturduğu mavi takıma yedekteki Derya Şensoy da katıldı. Sarp Levendoğlu, Sedef Avcı ve Can Yaman’ın oluşturduğu kırmızı takımla, mavi takımın mücadelesi nefes kesti. Can Yaman hayranları ünlü oyuncunun performansına büyük bir coşku ve tezahüratla eşlik ettiler.

ÜNLÜLERDEN TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU'NA DESTEK

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo’nun ana sponsoru olduğu Tahincioğlu Basketbol Ligi’nde “yılın basketbol olayı” olarak nitelenen Tahincioğlu All - Star 2019, 20 Ocak günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşirken, ünlülerin sahaya indiği 3’e 3 maç büyük ilgi gördü. Sedef Avcı, Kıvanç Kasabalı, Derya Şensoy, Büşra Pekin, Sarp Levendoğlu, Alina Boz ve Can Yaman, Lenovo’nun desteğiyle sosyal sorumluluk çerçevesinde düzenlenen 3’e 3 maçları sırasında tüm basketbol hünerlerini sergilediler. 3’e 3 maça izleyiciler büyük ilgi gösterirken, Lenovo, sosyal sorumluluk kapsamında ünlü isimlerle gerçekleştirilen sıra dışı bu maçla “Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu”’nun bilgisayar ihtiyacını karşıladı. Maçı desteklemeye de Eda Taşpınar, Ferhan Şensoy, Ümit Kantarcılar gibi ünlü isimler geldi.

Kıyasıya rekabetle geçen maçta Sedef Avcı, Can Yaman ve Sarp Levendoğlu’nun oluşturduğu takım, Büşra Pekin, Kıvanç Kasabalı, Alina Boz ve Derya Şensoy’un oluşturduğu takımla gösteri maçını berabere tamamlarken, maçın her anında eğlence, şov ve mücadele vardı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87