banner101

Vichy'nin Davetinde Ünlü İsimler Buluştu

Vichy, yeni ürünü Liftactiv Collagen Specialist’i, yeni marka elçisi Türkiye güzeli Nefise Karatay’ın katılımıyla çok özel bir davet eşliğinde ünlü isimlerle buluşturdu. 

Vichy'nin Davetinde Ünlü İsimler Buluştu

Cildinde doğanın gücünü hisset diyerek sezona merhaba diyen Vichy, yeni ürünü Liftactiv Collagen Specialist’i, yeni marka elçisi Türkiye güzeli Nefise Karatay’ın katılımıyla çok özel bir davet eşliğinde ünlü isimlerle buluşturdu. 

VICHY'NİN DAVETİNE ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ 

Vichy’nin Nefise Karatay ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğinde Müge Boz, Özlem Kaymaz, Elif Edes Tapan, Cansen Yeni Kut, Elif Edes Tapan, Jale Balcı, Ayşe Tolga, Aslı Cüreklibatur, Ekin Yılmaz ve Ayşen Zamanpur gibi iş ve cemiyet hayatının tanınmış kişileri yer aldı. Medikal estetik uzmanı Dr.Ali Kerim Diler’in de konuşmacı olarak yer aldığı organizasyonda, ünlü estetisyen kolajenin cilt için önemine dikkat çekti. 

Lucca Bebek’te düzenlenen etkinlikte yeni ürün, konuklar tarafından deneyimlendi. Marka, bu etkinliğe özel olarak sağlıklı lezzetlerden ve içeceklerden oluşan özgün bir menüyü de misafirlerine sundu. 

"BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ANLAMLI BİR BİRLİKTELİK OLDU"

Vichy Liftactiv Collagen Specialist’in yeni marka elçisi olmanın mutluluğu yaşayan Nefise Karatay “ Vichy ürünlerine yıllardır güvenip kullanıyor ve takip ediyorum. Benim için gerçekten çok anlamlı bir birliktelik oldu. Marka gibi her zaman doğallığın ve doğanın gücüne inanıyorum. Yaş aldıkça cildin kolajen üretim hızı yaklaşık % 75 azalıyor. Bu özel formül, kadınlarımızın cildinin daha sıkı, dolgun ve sağlıklı görünmesine destek oluyor. Vichy Liftactiv Collagen Specialist ile kadınların ürünün tutkunu olacağına hiç süphem yok ” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87