METT Hotel & Beach Resort Bodrum, tepeden Ege’ye bakan muhteşem manzaralı, havuzlu cabana’larında, tamamen kişiye özel hizmetlerle donanmış bir tatil günü sunuyor...

Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan METT Bodrum, deneyimin kalbinde yer alan restoran ve klüplerinin yanı sıra, deniz kenarında geçirilen bir günü yeniden tanımlayan “beach” ve “cabana” konseptleriyle de dikkatleri çekiyor. 

CABANA TATİLİ!

Otelin tam karşıdan Haremtan Koyu’na bakan en muhteşem noktalarından birinde bulunan ve Bodrum’un en iyisi olan havuzlu kabanalar, konukların günü Ege Denizi manzarasına karşı keyif içinde geçirmesi için tasarlandı. Gün içinde dostlarınızla parti vermek, akşam romantik bir yemek yemek veya sadece gün boyu kendinizi şımartmak için bir kabana ayırtabilir, özel DJ, “butler” servisi veya spa terapisi gibi ek METT hizmetlerini de kendi özel alanınızda alabilirsiniz.

Aile ve dostların kendi içlerinde sosyalleşebileceği, kalabalıklara karışmadan kendi özel alanlarında harika bir manzaraya karşı telaşsız METT hizmetinin tadını çıkardığı özel bir gün için, farklı kişi sayılarına uygun küçüklü büyüklü 4 cabanadan birini rezerve edebilirsiniz. 

Bodrum tutkunlarını buluşturan açılış: Amanruya... Bodrum tutkunlarını buluşturan açılış: Amanruya...

Otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 31 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca retro stilde tasarlanmış açık bir sonsuzluk havuzu, kapalı havuz, kiralanabilen kabanalar, geleneksel Türk hamamı, mindfulness uygulamaları sunan MOI Spa ve RAISE Fitness da bulunuyor.