banner101

Çocuklar yararına anlamlı buluşma

SANAT VE CEMİYET HAYATINDAN ÜNLÜ İSİMLERİN KATILIMIYLA Mybestfriends ALIŞVERİŞ ETKİNLİĞİ ÇIRAĞAN PALACE KEMPINSKI’DE GERÇEKLEŞTİ.

Çocuklar yararına anlamlı buluşma

Mybestfriends  2019 İlkbahar - Yaz koleksiyonu "İSTİLA", kuzeyli kadının gücünden, savaşçı ruhundan ve hayallerinden ilhamla tasarlandı.Aurascope Project organizasyonuyla Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen alışveriş etkinliğiyle koleksiyon moda severlerle buluştu. Bu özel alışveriş etkinliğinde Mika-Der’le ortak işbirliğinde, kaynak ayrılarak çocuklar için biraraya gelinildi.

Zamansızlığın sınırlarını zorlayan Mybestfriends bu sezon stil sahibi kadınların gardırobuna kuzeyli kadının istilasıyla güç katıyor. Sıcak yaz akşamlarını serinletecek uçuş uçuş elbiseler, dans ederken kadının en göz alıcı bölümlerini vurgulayan tasarımlar ve buna eşlik eden palmiye desenleriyle tropikal iklime duyulan özlemi ortaya çıkarıyor.

Kuzey Kadını: Uzun kış ile mücadele etmeyi başaran, soğuğa rağmen ayakta kalan ama yaşamak için güneye yayılmak zorunda olan istilacı kuzey kadınlarının arzuları, güçleri ve hayalleri yeni tasarımlarla vücut buluyor.

Palmiye ve Tohum: Cennetin ağaçları olarak tasvir edilen palmiye desenleri bu koleksiyonla hayat buluyor. Bilinmeyeni keşfetme arzusu, yenilik için yayılma isteği ve tropikal iklimlere duyulan özlem stil sahibi kadını güney yolculuğuna hazırlıyor. Tasarımlarda palmiyeler eşsiz Mybestfriends desenlerine ilham olurken yayılmayı temsil ettiği için çiçek açmış tohumlar da baskı tekniğiyle can buluyor.

Egzotizm: Güçlü, asil ve gösterişli Mybestfriends kadını keşfedilmemiş ve stiline ilham verecek egzotik detaylarla zamansız zarafetini sergiliyor. Tropikal iklimlerin en sıcak ve vurucu renk tonları egzotizm vurgusu yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87