banner101

Hemington Erkeklere Yaza Özel Fırsatlar Sunuyor

Hemington, stil sahibi tüm erkekleri seçili yaza özel %50’ye varan indirim fırsatıyla “Sensous Moments” koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyor.

Hemington Erkeklere Yaza Özel Fırsatlar Sunuyor

Doğallık ve yalınlığı maskülen çizgilerle birleştiren Smart casual erkek giyim markası Hemington, stil sahibi tüm erkekleri seçili yaza özel %50’ye varan indirim fırsatıyla “Sensous Moments” koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyor.

HEMINGTON’DA SEZON İNDİRİMİ BAŞLADI

Dünyanın en kıymetli elyafları Giza 86 pamuğu, ipek ve saf ketenin yoğun olarak kullanıldığı koleksiyon, hafif, doğal ve nefes alan parçalarla erkeklere, yaz sıcaklarında ideal konfor vadediyor. Canlı renkleri, dinamik desenleri ve detaylardaki farklılıkları ile bilinen çizgisini yeni sezonda da yansıtan Hemington, günün her saati rahat ve şık olmak isteyen, erkeklerin her anına eşlik ediyor.

Özel ipliklerin, saf elyafların ve ince detayların bir arada buluştuğu Hemington 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonu, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Bağdat Caddesi Suadiye, Nişantaşı City's AVM, Mall of İstanbul AVM, Ataköy A Plus AVM konsept mağazalar ve www.hemington.com.tr sitesinde müşterileriyle buluşturuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87