banner101

VAKKO ATAKULE, ANKARA'DA RENKLİ BİR DAVETLE AÇILDI

80 yıldır modanın öncüsü olan Vakko, yaşamın her alanını kapsayan lüksü Atakule’ye taşıdı.

VAKKO ATAKULE, ANKARA'DA RENKLİ BİR DAVETLE AÇILDI

80 yıldır modanın öncüsü olan Vakko, yaşamın her alanını kapsayan lüksü Atakule’ye taşıdı. İmza ürünleriyle Ankara’daki varlığını daha üst bir seviyeye taşıyan Vakko Atakule ve genç bir deneyim sunan Vakkorama, Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve eşi Ronit Hakko ile Vakko Holding CEO’su Jaklin Güner’in ev sahipliğinde özel bir davetle açıldı.

Lüksü hayat tarzına yansıtan Vakko, yaşam stilini tamamlayan ürünleri ve servisleriyle Ankara’da yeni bir dünyanın kapılarını araladı. Seçkin ürün yelpazesinin yanı sıra lüksü tanımlayan ayrıcalıklarıyla Vakko ve dinamik mağaza konseptiyle Vakkorama Atakule’de açıldı.

VAKKORAMA, ATAKULE'YE GENÇ VE ENERJİK BİR YANSIMA KATTI

Vakko Atakule; göz alıcı detayları ve yeni koleksiyonları ile Vakko kadın, erkek, ayakkabı ve çanta, eşarp, couture, V2K, Vakko Home bölümlerinden oluşuyor. Toplam 1.500 metrekarelik bir alanı kapsayan, 2 kattan oluşan mağazanın tasarımında; AA Architecture Fransız mimarlarından Pierre Beucler ve Jean Christophe Poggioli imzası bulunuyor. Atakule’de özel bir girişe sahip olan ve Vakko ayrıcalığını Ankara ile buluşturan mağazada ayrıca özel VIP girişi ve VIP kabinleri yer alıyor. 1982 yılında dünyanın ilk konsept mağazası olarak kurulan Vakkorama, Atakule’ye genç ve enerjik bir yansıma katıyor. Modayı, sporu ve sanatı sevenlerin keşif ve buluşma yeri olarak tasarlanan Vakkorama Atakule, 1. katta konumlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 01:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87