banner101

YENİ YILDA, SEVDİKLERİNİZİ VICTORIA'S SECRET İLE ŞIMARTIN

Victoria’s Secret’ın en son kokusu Love Star’a karşı koyamayacaksınız.

YENİ YILDA, SEVDİKLERİNİZİ VICTORIA'S SECRET İLE ŞIMARTIN

YENİ YILDA, SEVDİKLERİNİZİ VIKTORIA'S SECRET İLE ŞIMARTIN

Göz kamaştıran, zevkli ve cesur kadınların favorisi Victoria’s Secret, yeni yıl hediyesi almak için akla gelen ilk adreslerden biri. Pijama ve geceliklerden kokulara kadar sunduğu geniş ürün alternatifleriyle sevdiklerinizi Victoria’s Secret ile şımartabilirsiniz.

YENİ YILDA, VICTORIA'S SECRET İLE GÖZ KAMAŞTIRIN

Dream Angels koleksiyonundaki eşsiz dantel detaylı sütyenlerle hayallerinizi pastel renklerin ihtişamından güç alarak renklendirirken, T-shirt koleksiyonuyla günlük olarak kullanılabilecek renkli model alternatifleriyle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yılbaşı ruhunun vazgeçilmez deseni olan ekosenin yer aldığı sabahlık, sütyen ve pijama modelleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşının olmazsa olmaz hediyesi parfümler için geniş alternatifler sunan Victoria’s Secret’ın ikonik kokularından Tease’in sınır tanımayan, sabırsız ve heyecanlı kadınlardan ilham alınarak yaratılan büyüleyici kokusu ile sevdiklerinizi egzotik bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. En çok tercih edilen hediyelerin başında gelen parfüme bir diğer alternatif ise Victoria’s Secret’ın en son kokusu Love Star’a karşı koyamayacaksınız. Meyvemsi çiçek kokusuyla başınızı döndürerek her anınız için her zaman yanınızda olabilecek şekilde tasarlanan Love Star, parfümün yanı sıra vücut spreyi, rollerball ve vücut kremi formlarında karşımıza çıkıyor. Love Star, simli vücut spreyleri ve simli duş jeli alternatifleriyle sevdikleriniz için ideal bir Yeni Yıl hediyesi olmaya aday.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87