banner101

BEYAZ VE ENBE’DEN UNUTULMAZ MÜZİK KEYFİ

Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk Les Ambassadeurs Hotel’de beraber hazırladıkları müzikal şov ile müzik severlerden büyük alkış aldı.

BEYAZ VE ENBE’DEN UNUTULMAZ MÜZİK KEYFİ

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk Les Ambassadeurs Hotel’de beraber hazırladıkları müzikal şov ile müzik severlerden büyük alkış aldı. Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrasıyla aynı sahneyi paylaşan Beyazıt Öztürk geceye hem şarkılarıyla hem de esprileriyle damga vurdu.

"BEN ÇAY SÖYLÜYORUM GENELDE"

Sahne öncesi röportajda Beyazıt Öztürk ‘e sorulan “sevgililer günüyle ilgili ne söylemek istersiniz?” Sorusuna espriyle “ben çay söylüyorum genelde “ diye söyledi.

ENBE ORKESTRASI VE BEYAZIT ÖZTÜRK GECEYE DAMGA VURDU

Enbe orkestrasıyla beraber sahnede olmaktan keyif aldığını söyleyen komedyen birbirlerine alıştıklarını söyledi. Yeni açtığı YouTube kanalıyla ilgili Öztürk “ kanalı açmaya geç bile kalmışım. Sosyal medya çok iyi bildiğim bir şey değildi. Herkes çok ısrar etti. Ama işin içine girince anlıyorum bende gerçekten çok güzel şeyler yapanlar varmış. Kanalıma abone olmayı unutmayın”dedi espriyle.

"ARKADAŞLARIMIZ İYİ YERLERE GELSİN. BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİLER"

Behzat Gerçeker “Müzisyen arkadaşlarımla çok güzel bir repertuar hazırladık. Elvan Günaydın, Eda ve Selçuk bu repertuarı hazırlamamda çok yardımcı oldu. Selçuk’un yeni bir single’ı çıktı. Benim solist olarak çalıştıklarımın hepsinin güzel olmasını ve iyi yerlerde olmasını temenni ediyorum. Son albümde de iki tane Genç arkadaşımız vardı Ezgi ve Doğukan Medetoğlu. Biliyorsunuz Bengü ile de yorma adlı şarkıyı düet yapmıştı. Arkadaşlarımız iyi yerlere gelsin. Benim için çok kıymetliler. “ dedi.

"TÜRKİYE'DE BİRÇOK  MÜZİSYEN İLE ÇALIŞTIM, BİR ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

Birçok sanatçıyla beraber çalışmasın rağmen Behzat Gerçeker’i en çok etkileyen sanatçı için “Türkiye'de birçok müzisyen ile çalışma şansımız oldu. Sevgili Tarkan, Ajda Pekkan, Sezen Aksu gibi birçok ünlüyle çalıştık. Bir şeyler öğrendik. Bizde bu öğrendiklerimizi genç arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Tecrübelerini ceplerine koyacaklar. Bu yolda ilerlerken bu tecrübelerden faydalanacaklar. “ diye söyledi.

Sahnede iki parçaya da O Ses Türkiye yarışmasında Beyazıt Öztürk’ün takımında finale kalan Gülce Kahtalı eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87