banner101

BU DÖNEM HERKES "SAKİN"

Berksan’ın Sony Music Türkiye etiketiyle yayınladığı üçüncü single çalışması olan “Sakin” bugün tüm dinleyiciyle buluşuyor!

“Ben” ve “Yok Öyle Dünyam” şarkılarıyla tüm dinleyicileri derinden etkileyen ve radyo listelerinin üst sıralarını uzun süre bırakmayan Berksan, şimdi de “Sakin” isimli yeni single çalışmasını tüm müzikseverlerle buluşturuyor.

BERKSA'NA KLİP'TE GENÇ OYUNCU AYÇA DENKER EŞLİK ETTİ

Şarkının sözleri ve müziği yetenekli sanatçı Berksan’a, düzenlemesi ise Turaç Özer’e ait. “Sakin” çalışmasının video klibi ise geçtiğimiz günlerde Galata Köprüsü’nde başlayarak gecenin ilerleyen saatlerinde Karaköy’de sonlandırıldı. Yaklaşık 16 saatte tamamlanan video klipte Berksan’a genç oyuncu Ayça Denker eşlik etti. Berksan’ın kostüm danışmanlığı Trendyol tarafından gerçekleştirildi. Video klibin yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Jülide Güngör bulunuyor.

"ŞİMDİ SAKİN OLMA VAKTİ, KARAR VERME VE ERTELEMEKTEN VAZGEÇME VAKTİ"

Berksan, "Sakin" isimli şarkısıyla ilgili duygularını şu ifadelerle dile getiriyor; Şimdi sakin olma vakti, karar verme ve ertelemekten vazgeçme vakti, şimdi tüm yorucu alışkanlıklarımızdan cesurca ayrılma özgür olma vakti, şimdi hayatımızda idare ettiğimiz sabit yalanlardan sakin sakin kendine dönme vakti, değerini görme vakti, şimdi sevmeyi beceremeyenden sevilmeyi haketmeyenden gürültü etmeden sakin sakin gitme vakti...

“Berksan-Sakin” çalışması 18 Ocak Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında, video klibi ise BerksanVEVO Youtube kanalında tüm dinleyiciyle buluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 00:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87