banner101

Jason Derulo, Antalya'yı İnletti

Regnum Live in Concert serisi, müziği ve dansıyla dünyanın en genç müzik starları arasında yer alan Jason Derulo’yla devam ediyor.

Jason Derulo, Antalya'yı İnletti

Regnum Live in Concert serisi, müziği ve dansıyla dünyanın en genç müzik starları arasında yer alan Jason Derulo’yla devam ediyor.

Geçen sene olduğu gibi bu yıl da ‘Live in Concert’ serisi kapsamında dünya starlarını ağırlayan Regnum Carya sahnesi, dün akşam müziğin dahi çocuğu Jason Derulo’yu ağırladı. Genç şarkıcı, konsere gelen tüm dinleyenlerin eşlik ettiği hit şarkılarını nefes kesen dans koreografileriyle birlikte seslendirerek sahnede unutulmaz bir görsel şova imza attı.

JASON DERULO, REGNUM CARYA SAHNESİNDE ANTALYA'YI İNLETTİ  

Regnum Live in Concert 2019’un gündemden hiç düşmeyen konser serisinde dün akşam şarkıları ve danslarıyla tüm dünyanın takip ettiği Jason Derulo yer aldı. Müziğe çok küçük yaşlarda başlayan ve yapımcılıktan söz yazarlığına kadar genç yaşta müzikle iç içe bir yaşam seçen

 JASON DERULO, ANTALYA'YI KASIP KAVURDU 

Derulo, çıkardığı ilk single’ı “watcha say”le kısa sürede tüm dünyada tanındı. Hayran kitlesi giderek artmaya devam eden genç şarkıcı, yıllar içerisinde müzik listelerinde haftalarca liste başı olan bir çok hit şarkıya daha imza attı.

JASON DERULO, ENERJİSİYLE BÜYÜLEDİ

Sahnedeki samimi tavrı ve seyirciyle kurduğu sıcak diyaloglarla dikkat çeken Jason Derulo, enerjisiyle konsere gelen herkesi büyüledi. Konser sonunda Türkiye ve Antalya’yı çok sevdiğini söyleyen Derulo, Regnum Carya’da geçirdiği güzel zaman için de Ali Şafak Öztürk ve Regnum Carya ekibine teşekkürlerini sundu. İlk fırsatta tekrar geleceğinin altını çizen genç yıldız, ülkemizde karşılaştığı yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

JENNİFER LOPEZ KONSER VERECEK

Geçen yıl Dua Lipa, Tom Jones, Anne Marie ve Rita Ora gibi dünya starlarını ağırlayan Regnum Live in Concert kapsamında bu yıl James Arthur ve Jason Derulo'dan sonra 6 Ağustos'ta dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez konser verecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87